Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Skončil kurz pro začínající učitele

E-learningový kurz pro začínající učitele skončil závěrečným setkáním, kterého se účastnili autoři a tutoři kurzu, koordinátoři e-learningu a v neposlední řadě samotní účastnící. Všichni společně procházeli průběh kurzu a sdělovali si navzájem své postřehy. Tímto přirozeně vyprovokovali mnoho podnětných diskuzí a diskutovali i o přestávce, protože si prostě měli co říct. Postřeh jednoho z účastníků, kdy zmínil, že mu úvodní a závěrečné setkání dalo do záčátku své pedagogické kariéry potřebný impuls s podtextem „hlavně to nevzdávat při prvních potížích“, byl vcelku výstižný.

Setkání se neslo v přátelském duchu a mnozí na to, co se v kurzu dozvěděli a naučili, určitě v dobrém slova smyslu nezapomenou. Padl návrh pokračovat v setkáních i nadále minimálně v rámci modulu Digifolio, kde byl absolventům založen vlastní prostor pro další sdílení nových zkušeností z pedagogické praxe.

  DSCN0498 (Custom)


    hodnotili 3 uživatelé

Jeden komentář k příspěvku

  1. avatar

    Jen pro informaci přidávám odkazy na zmíněné Digifolio - skupinu a informační pohled. Věřím, že si absolventi najdou společnou cestu.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.