Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Vše má svůj konec, i Migrace

Dvě desítky účastníků e-learningového kurzu Migrace v Evropě: střetávání a prolínání kultur se sešly v pátek 6. května pod vedením D. Růžičkové a autorů kurzu Mgr. Jaroslava Pinkase a Mgr. Kamila Činátla, Ph.D., aby zhodnotili průběh ukončeného kurzu a přijali svá osvědčení. Vedle podrobného hodnocení přípravy a učebních materiálů jak ze strany účastníků, tak ze strany autorů, shrnuli pánové Pinkas a Činátl v „poslední vyučovací hodině“ hlavní pojetí tématu kurzu. Co k tomu říkají dvě z absolventek kurzu?

Čerstvá absolventka kurzu Vanda Müllerová z gymnázia Educanet v Praze 11 hodnotí účast ve svém prvním e-learnigovém kurzu takto: „Kurz předčil má očekávání. Materiály byly velice fundované, koncepce celého kurzu velice přehledná. Právě začínajícímu učiteli, jako jsem já, tento e-learningový kurz může pomoci při orientaci v dané materii a dát směr při přípravě výuky.“     

Vedle začínajících učitelů se kurzu zúčastnili i zkušení učitelé jako Michaela Kopřivová, učitelka fyziky ze Základní školy Jungmannovy sady v Mělníku, která má již dlouhodobé zkušenosti s e-learnigovými kurzy. „I když kurz byl na vlastní přípravu náročnější, než jsem předpokládala, byl velice dobře připraven a měl jasnou koncepci. Zúčastnila bych se okamžitě jeho pokračování. Díky tomuto kurzu využiji ještě lépe i Metodický portál k přípravě a sestavování učebního materiálu. Výuka naštěstí nebyla jen o tom, abyste si přečetli několik knih a skript, ale byla to intenzívní a velice zajímavá práce,“ říká.


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.