Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Historicky první absolventi e-learningu dostali svá osvědčení

A je to tady! Účastníci kurzu Tvorba a realizace individuálního vzdělávacího plánu mimořádně nadaného žáka zdárně zakončili své studium. Současně se také jednalo o historicky první absolventy E-learningu na Metodickém portále.

6. května jsme se společně sešli na závěrečném prezenčním setkání. Na programu bylo zhodnocení kurzu a předání zasloužených osvědčení.

Čerství absolventi si zde znovu připomněli svá očekávání, která si do kurzu přinesli na úvodní prezenční setkání. Tato očekávání přímo konfrontovali se zážitky z kurzu bezprostředně po jeho dokončení. Všichni účastnící si pochvalovali mnoho nových a užitečných informací, které díky kurzu získali. Ze zpětné vazby vyplynula potřeba vytvoření dalšího, podrobnějšího materiálu zabývajícího se skrytými úskalími v péči o nadané děti. Autorky, jež byly současně i lektorkami kurzu, nejvíce ocenily přístup účastníků. Každý z nich totiž do kurzu vnesl svůj osobitý přístup a pohled na věc. Pro další rozvoj kolegiálních vazeb poskytl Metodický portál digitální prostor pro sdílení zkušeností, postřehů, strastí či radostí v problematice nadaných dětí. Modul Digifolio Metodického portálu je volně přístupný pro všechny komunikace chtivé absolventy kurzu. Je na místě napsat, že se závěrečné setkání vydařilo a udělalo milou tečku za úspěšným kurzem.

Absolventi kurzu Tvorba a realizace individuálního vzdělávacího plánu mimořádně nadaného žáka by se nadneseně dali přirovnat k ledoborcům mířícím do končin, kam se jen málo kdo odváží. Popřejme jim tedy dostatek trpělivosti a mnoho úspěchu v jejich práci pro naše budoucí držitele Nobelových cen…


    nikdo zatím nehodnotil

3 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Blahopřeji absolventům i lektorům! Jako potenciální uchazeč o kurz bych uvítala nějakou zprávičku o tom, jak se kolegům studovalo. Třeba v naší diskuzi - http://diskuze.rvp.cz/viewtopic.php?f=161&t=2643&p=13495#p13495 . Prosím :-)

 2. avatar

  Komunita se přidává ke gratulaci prvním absolventům a e-školičce na portále.

 3. avatar

  Děkuji všem za gratulace jménem všech absolventů tohoto kurzu. Za sebe musím říct, že kurz byl opravdu velmi dobře vedený a drobné technické nesrovnalosti považuji za milé a neškodné.
  Více v diskuzi...

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.